• BA Gophers DS1 SOFTBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pourier, UrvanTechnische stafCoach
    Teuben, MartijnTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 11:00Gophers DS1 - HCAW/Zuidvogels DS1Steendijkpolder
    4 okt. 13:10Gophers DS1 - HCAW/Zuidvogels DS1Steendijkpolder
    11 okt. 11:00Gophers DS1 - Catch DS1Steendijkpolder
    11 okt. 13:10Gophers DS1 - Catch DS1Steendijkpolder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 sep.Gophers DS1 - ROEF! DS29 - 2
    13 sep.Gophers DS1 - ROEF! DS27 - 6
    20 sep.Hilversum Hurricanes DS1 - Gophers DS19 - 2
    20 sep.Hilversum Hurricanes DS1 - Gophers DS17 - 1
  • Poulestanden Gophers DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Catch DS1121002103356820
    2Gophers DS11290392484418
    3Hilversum Hurricanes DS11482489494018
    4ROEF! DS21472586711516
    5HCAW/Zuidvogels DS11261597712613
    6Cheetahs DS11261558372113
    7Domstad Dodgers DS114201250129-794
    8Ducks DS114101324159-1352
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brandsma, ElineTeamspeler
    Franken, FemkeTeamspeler
    Groene, Jody deTeamspeler
    Hendrickx, AnoukTeamspeler
    Hoeven, Liz v/dTeamspeler
    Silberie, ShaniaTeamspeler
    Stolk, ChannahTeamspeler
    Vissers, WillemijnTeamspeler
    Zwitzer, IsaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.