• BA Gophers DS1 SOFTBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pourier, UrvanTechnische stafCoach
    Teuben, MartijnTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gophers DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Catch DS1141103110397122
    2ROEF! DS2181026141865522
    3Hilversum Hurricanes DS11692593563720
    4HCAW/Zuidvogels DS116916148975119
    5Gophers DS11290392484418
    6Cheetahs DS11261558372113
    7Domstad Dodgers DS114201250129-794
    8Ducks DS118101730230-2002
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brandsma, ElineTeamspeler
    Franken, FemkeTeamspeler
    Groene, Jody deTeamspeler
    Hendrickx, AnoukTeamspeler
    Hoeven, Liz v/dTeamspeler
    Silberie, ShaniaTeamspeler
    Stolk, ChannahTeamspeler
    Vissers, WillemijnTeamspeler
    Zwitzer, IsaTeamspeler

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.