• H1 Reserves

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Andrea, DaveTeamspeler
    Beek, Jeroen vanTeamspeler
    Calmez, EfrilTeamspeler
    Houweling, FerryTeamspeler
    Janson, MichaelTeamspeler
    Mallee, PatrickTeamspeler
    Nijman, BarryTeamspeler
    Nijman, RobinTeamspeler
    Roozeboom, R.Teamspeler
    Veen, RyanTeamspeler
    Waardt, Steven v/dTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Janson, MichaelTechnische staf
    Mallee, PatrickTechnische stafCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gophers H1 ( 5e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Wassenaar H218160232
    2Gophers H117131327
    3Schiedam H317131327
    4Catch H117111523
    5Blue Birds H11891819
    6Hitmanics H11890918
    7Orioles H21771915
    8Rascals H117611013
    9Saints H218611113
    10Nieuwegein Diamonds H11541109
    11Adegeest H21730146
    12Portland Poema's/Urban 0101300130