• H1 Reserves

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Andrea, DaveTeamspeler
    Beek, Jeroen vanTeamspeler
    Calmez, EfrilTeamspeler
    Houweling, FerryTeamspeler
    Janson, MichaelTeamspeler
    Mallee, PatrickTeamspeler
    Nijman, BarryTeamspeler
    Nijman, RobinTeamspeler
    Roozeboom, R.Teamspeler
    Veen, RyanTeamspeler
    Waardt, Steven v/dTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Janson, MichaelTechnische staf
    Mallee, PatrickTechnische stafCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    28 aug.Blue Birds H1 - Gophers H1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gophers H1 ( 5e klasse Poule C )

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Wassenaar H211110022
    2Schiedam H31190218
    3Gophers H11171315
    4Hitmanics H11160512
    5Catch H11051411
    6Blue Birds H11151511
    7Orioles H2104159
    8Nieuwegein Diamonds H1114169
    9Saints H2114078
    10Rascals H1103167
    11Adegeest H2112094
    12Portland Poema's/Urban 01080080