• Honkbal Junioren

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Grootveld, YordyTeamspeler
    Lievaart, PatrickTeamspeler
    Marcus, RickTeamspeler
    Mureau, LennartTeamspeler
    Muuren, LeonTeamspeler
    Schilder, LuukTeamspeler
    Schol, ThomasTeamspeler
    Snoek, Mitchel v/dTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Schilder, LuukOverige stafTeammanager
    Schilder, WilkoOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gophers JH1 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Orioles JH11281317
    2Birds JH11280416
    3Blue Birds JH21170414
    4Alphians JH21061313
    5Storks JH31261513
    6Gophers JH1116058
    7Adegeest JH1122195
    8Catch JH11000100

    Poulestanden Gophers JH1 (HJWB3 Honkbal Junioren Wedstrijdsport 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Gophers JH1650110
    2Saints JH154018
    3Braves JH253026
    4Rascals JH252034
    5Adegeest JH162044
    6Catch JH15005-2