• HS1 Softbal Week man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwman, M.Teamspeler
    Burik, Rene vanTeamspeler
    Gruiters, StefanTeamspeler
    Huis, MarcoTeamspeler
    Knuever, ChrisTeamspeler
    Langendam, ElbertTeamspeler
    Schwencke, ErwinTeamspeler
    Schwencke, MarcTeamspeler
    Vijverberg, WilfredTeamspeler
    Watts, RonTeamspeler

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Gruiters, StefanOverige stafTeammanager
    Schultheis, BertTechnische stafCoach
    Schwencke, ErwinOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gophers HS1 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Blue Hitters HS1980116
    2Wizards of Boz HS1870114
    3Vlaardingen Holy HS3970214
    4The Hawks HS1961213
    5Saints HS1860212
    6Vlaardingen Holy HS21050510
    7Ridderkerk Rowdies HS184048
    8Hellevoet Athletics HS182064
    9Zwijndrecht HS292074
    10Vlaardingen Holy HS4102084
    11Gophers HS151133
    12Spikes HS390090
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.