• HS1 Softbal Week man

  • Gophers HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burik, Rene vanTeamspeler
    Demiryurek, IsaTeamspeler
    Gruiters, StefanTeamspeler
    Huis, MarcoTeamspeler
    Schol, ThomasTeamspeler
    Schwencke, ErwinTeamspeler
    Schwencke, MarcTeamspeler
    Vijverberg, WilfredTeamspeler
    Watts, RonTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Gruiters, StefanOverige stafTeammanager
    Schultheis, BertTechnische stafCoach
    Schwencke, ErwinOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gophers HS1 ( 2e klasse Poule K )

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Adegeest HS216140228
    2Red Lions HS215110422
    3Vlaardingen Holy HS316110522
    4Saints HS11390418
    5Birds HS11571715
    6Hitmanics HS115501010
    7Adegeest HS315501010
    8Blue Birds HS21621135
    9Gophers HS11320114
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.