• HS1 Softbal Week man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwman, M.Teamspeler
    Burik, Rene vanTeamspeler
    Gruiters, StefanTeamspeler
    Huis, MarcoTeamspeler
    Jeu, Paul deTeamspeler
    Knuever, ChrisTeamspeler
    Langendam, ElbertTeamspeler
    Peitsman, HansTeamspeler
    Schwencke, ErwinTeamspeler
    Schwencke, MarcTeamspeler
    Vijverberg, WilfredTeamspeler
    Watts, RonTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Gruiters, StefanOverige stafTeammanager
    Schultheis, BertTechnische stafCoach
    Schwencke, ErwinOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 aug.Gophers HS1 - Catch HS2
    30 aug.Zwijndrecht HS1 - Gophers HS1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gophers HS1 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Zwijndrecht HS112120024
    2Rascals HS112101121
    3Ridderkerk Rowdies HS11281317
    4Vlaardingen Holy HS21280416
    5Catch HS21161413
    6Storks HS31160512
    7Hellevoet Athletics HS11260612
    8The Hawks HS11150610
    9Gophers HS1114078
    10Alphians HS2124088
    11Blue Birds HS31220104
    12Spikes HS3111193
    13Hitmanics HS11110102
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.