• HS1 Softbal Week man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwman, M.Teamspeler
    Burik, Rene vanTeamspeler
    Gruiters, StefanTeamspeler
    Huis, MarcoTeamspeler
    Jeu, Paul deTeamspeler
    Knuever, ChrisTeamspeler
    Langendam, ElbertTeamspeler
    Peitsman, HansTeamspeler
    Schwencke, ErwinTeamspeler
    Schwencke, MarcTeamspeler
    Vijverberg, WilfredTeamspeler
    Watts, RonTeamspeler
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Gruiters, StefanOverige stafTeammanager
    Schultheis, BertTechnische stafCoach
    Schwencke, ErwinOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gophers HS1 (SSHWB1 Fastpitch Softbal Senioren Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Vlaardingen Holy HS318170134
    2Saints HS118131427
    3Braves HS118121525
    4Spikes HS31771915
    5Vlaardingen Holy HS218701114
    6Gophers HS118701114
    7Hellevoet Athletics HS11841139
    8Blue Birds HS31720154
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.